logo
 
 
 
 
 

Poskytneme vám odbornou metodickou podporu při přípravě vašeho útvaru na práci podle zásad community policing. Poradíme s tvorbou konkrétních opatření týkajících se jak reorganizace práce vašeho útvaru, tak opatření směrem k veřejnosti a institucím. Pomůžeme vám také s tvorbou partnerských sítí, s navázáním kvalitní a trvalé spolupráce s dalšími subjekty – samosprávou, nevládními organizacemi, podnikatelskými subjekty apod. – která vám následně umožní účinnější řešení bezpečnostních problémů ve vašem regionu. Můžeme vám zprostředkovat příklady dobré praxe z jiných útvarů, které vám poslouží jako inspirace pro vaše aktivity a projekty. Jsme také schopni zajistit realizaci konkrétních opatření - zorganizovat veřejné setkání s občany, připravit pro vás výzkum pocitu bezpečí občanů atp.

Potřebujete-li rozšířit profesní kompetence policistů na vašem útvaru, motivovat je a zlepšit jejich připravenost pro práci v oblasti prevence kriminality, nabízíme vám kvalitní vzdělávání v tomto a souvisejících tématech. Máme zkušenosti s pořádáním vzdělávacích akcí - jednorázových školení a seminářů, dlouhodobých výcviků, konferencí apod. Naše vzdělávací programy mají prokazatelnou efektivitu a naši lektoři jsou na vysoce profesionální úrovni.

S žádostí o podrobnější informace se obracejte na Kateřinu Pospíšilovou, tel. 774 709 773, e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 
 
   
 

Na webu jsou použity prvky od Icon8.com